Špecialista HSE

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR brutto*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ABB tímu hľadáme skúseného BOZP špecialistu, ktorý bude zodpovedný za metodické riadenie oblastí BOZP, OPP a ŽP v našej spoločnosti.

Za čo bude Špecialista BOZP zodpovedať? Za:

- Oblasť BOZP, OPP a ŽP v ABB na území celého Slovenska (v súlade s legislatívou a pravidlami skupiny ABB),
- Metodické usmerňovanie zamestnancov v oblasti BOZP, OPP a ŽP,
- Sledovanie zmien legislatívy a následná aplikácia do praxe,
- Vypracovávanie internej a externej dokumentácie v oblasti BOZP, OPP, ŽP a vedenie príslušných záznamov,
- Riešenie úloh a problémov týkajúcich sa bezpečnosti práce,
- Hodnotenie bezpečnostných rizík - zisťovanie, posudzovanie a hodnotenie nebezpečenstiev, rizík a ohrození, ktoré sa pri práci a v súvislosti s ňou môžu vyskytnúť na pracoviskách,
- Zisťovanie, posudzovanie a hodnotenie zdrojov a príčin vzniku pracovných úrazov, iných úrazov, chorôb z povolania a nebezpečných udalostí,
- Kontrolovanie stavu pracovísk, dodržiavanie bezpečnostných požiadaviek (predpisov, pravidiel, smerníc, a pod.), prideľovania a používania OOPP, vykonávania preventívnych lekárskych prehliadok, dodržiavanie podmienok odbornej spôsobilosti na prácu, funkcie a spoľahlivosti ochranných, zabezpečovacích a havarijných systémov,
- Tvorbu pravidelných správ a reportov z oblasti BOZP, OPP a ŽP,
- Tvorbu, implementáciu a následnú kontrolu nápravných opatrení,
- Výkon BOZP auditov,
- Zastrešovanie oblasti water, waste managementu.

ABB Ponúka:
- Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
- Prácu s najmodernejšími technológiami
- Flexibilný pracovný čas
- Ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
- Príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- Dotované stravné lístky nad rámec zákona
- Univerzálne poukážky
- Odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
- Notebook s mobilným pripojením

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Prax v danej oblasti minimálne 2 roky (znalosť metodiky a procesov)
- Samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod tlakom, prezentačné zručnosti,
- Oprávnenie na vedenie vozidla sk. B
- Anglický jazyk – plynule slovom aj písmom

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3564136  Dátum zverejnenia: 20.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR brutto*