Senior špecialista v oblasti technických špecifikácií obchodných ponúk so zameraním na VN primárne a sekundárne projekty a prístroje

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR brutto*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho technického ponukového tímu pre oblasť Energetiky hľadáme nového člena, ktorý sa bude realizovať v oblasti navrhovania technických a produktových riešení, špecifikácií a cenových kalkulácií.

Pracovná náplň:
- Vypracovanie technickej a komerčnej časti ponúk pre predaj výrobkov, zariadení, služieb v súlade s objemom plánovaných objednávok, výnosov a zisku, na základe požiadaviek Sales Managera,
- Technická podpora pre predaj služieb v súlade s objemom prijatých objednávok, výnosov a zisku,
- Návrh a vytváranie koncepcií technologických systémov na báze špecifikácie zákazníka, technologických požiadaviek a obchodných aspektov,
- Koordinácia prípravy a overenie technického riešenia so zákazníkom, výrobnou fabrikou a dodávateľmi, vrátane vedenia odborných technických diskusií,
- Analýza technických požiadaviek zákazníka a návrh riešenia,
- Získavanie ponúk od výrobcov a externých dodávateľov, ich obchodné a technické zhodnotenie,
- Aktívna účasť na rozvoji technického know-how v tíme a jeho zdieľanie s členmi tímu,
- Organizácia obchodných a technických prezentácií pre zákazníkov,
- Zabezpečenie katalógov a manuálov, certifikácií, prezentácií, cenníkov produktov, prípadne prekladov a ďalšej potrebnej technickej dokumentácie,
- Vedenie štatistických údajov v rámci zvereného produktového portfólia,
produktové školenia pre interných a externých zákazníkov,
- Aktualizácia databázy zákazníkov a databázy referenčných realizácií,
- Zabezpečenie výkonu ostatných činností podľa pokynov nadriadených zamestnancov.

ABB Ponúka:
- Prácu v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
- Prácu s najmodernejšími technológiami
- Flexibilný pracovný čas
- Ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
- Príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- Príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- Celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- Dotované stravné lístky nad rámec zákona
- Univerzálne poukážky
- Odmenu za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- Mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
- Notebook s mobilným pripojením

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite svoj životopis v slovenskom i anglickom jazyku.

Pokiaľ Vás do 21 dní nebudeme kontaktovať, dali sme vo výberovom konaní prednosť vhodnejšiemu kandidátovi.

Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti ABB dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti ABB a to výhradne za účelom sprostredkovania zamestnania po dobu výberového konania, najdlhšie však na jeden rok od ich zaslania.

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- VŠ vzdelanie (preferované je technické zameranie)
- Prax je nutná (min. 4 ročná prax, ideálne v oblasti VN technológie alebo projektovania)
- Záujem o energetiku, technológie a chuť vzdelávať sa
- Samostatnosť, dôslednosť, technické myslenie, orientácia na zákazníka
- AJ – plynule slovom aj písmom

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3531313  Dátum zverejnenia: 31.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR brutto*