Obchodný Manažér - Procesná automatizácia

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu procesnej automatizácie hľadáme kandidáta na pozíciu Obchodného manažéra. Nový kolega bude samostatne zodpovedať za obchodné činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie v ABB Slovensko.
Pracovná náplň:
- reprezentuje ponuku riešení procesnej automatizácie na slovenskom trhu
- zodpovedá za plnenie plánu predaja v súlade so stratégiou predaja
- zodpovedá za dosiahnutie stanovených ročných plánov predaja a plnenie stanovenej hrubej marže predaja
- zodpovedá za realizáciu obchodnej činnosti v oblasti predaja riešení procesnej automatizácie
- identifikuje existujúce a nové segmenty trhu, stanovuje priority a rozvíja predaj smerom k dosiahnutiu stanovených obchodných cieľov
- identifikuje a skúma nové obchodné príležitosti v oblasti PA
- proaktívne participuje pri tvorbe stratégie predaja riešení PA na Slovensku, poskytuje aktívne vstupy- informácie o trhu v danej oblasti
- zodpovedá za budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi a novými zákazníkmi
- zodpovedá za udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- zodpovedá za prenos požiadaviek a príležitostí nových segmentov trhu na inžiniering PA
- zodpovedá za sledovanie zákazníckych investičných projektov a perspektívnych obchodných príležitosti, zodpovedá za sledovanie konkurencie v oblasti PA

- práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na slovenskom trhu
- práca s najmodernejšími technológiami
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť
bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- príspevok na DDP zo strany zamestnávateľa
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- dotované stravné lístky nad rámec zákona
- univerzálne poukážky
- odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia
- notebook s mobilným pripojením

V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš štrukturovaný životopis na doleuvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- SŠ/VŠ vzdelanie ideálne technického zamerania
- prax min. 3 roky v oblasti predaja systémov a riešení automatizácie
- AJ plynule slovom aj písmom
- samostatnosť, technická zdatnosť, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť pracovať pod nátlakom, prezentačné zručnosti
- VP skupiny B, aktívny vodič
- znalosť práce s PC, MS Office, internet, Outlook, Lotus Notes

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3256557  Dátum zverejnenia: 29.11.2017