Obchodník pre Servis

ABB, s.r.o.

Miesto práce
Tuhovská 29, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- reprezentovanie spoločnosti ABB a udržiavanie pravidelných kontaktov so zákazníkmi
- aktívne vytváranie a udržiavanie obchodných kontaktov, organizovanie a vedenie obchodných stretnutí a prezentácií so zákazníkmi
- predaj výrobkov, zariadení a služieb v súlade s objemom plánovaných objednávok
- vypracovávanie obchodných ponúk, vrátane cenovej kalkulácie, cash flow a analýzy rizík
- príprava podkladov pre obchodné zmluvy, vedenie obchodnej agendy, vedenie štatistiky súvisiacej s obchodnými prípadmi
- priebežné sledovanie priebehu zákaziek a podľa potreby aktualizácia kalkulácie - až do odovzdania obchodného prípadu objednávateľovi
- spracovanie analýzy obchodných prípadov
- zabezpečenie marketingových prieskumov trhu a možnosti konkurencie, znalosť trhu, sledovanie potencionálnych zákazníkov, trhových príležitostí a vývojových trendov, vytváranie pravidelných správ o vývoji trhu, aktualizácia databázy zákazníkov
- úzka spolupráca s technickou podporou predaja

ABB Vám ponúka nasledovné výhody:
- práca v medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím a tradičným postavením na Slovenskom trhu
- práca s najmodernejšími technológiami
- flexibilný pracovný čas
- ročný bonus v závislosti od splnenia cieľov
- príspevok na jazykové vzdelávanie a možnosť bezplatných online kurzov AJ pre rodinných príslušníkov
- príspevik na DDP zo strany zamestnávateľa
- možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja a školení
- celofiremné spoločenské akcie (Športový deň, Vianočná party)
- dotované stravné lístky nad rámec zákona
- univerzálne poukážky
- "Member gets Member": odmena za úspešné odporučenie nového zamestnanca
- mobilný telefón s možnosťou súkromného použitia

Špecifické pracovné nástroje / benefity pri danej pozícii:
- služobný automobil s možnosťou využitia na súkromné účely
- notebook s mobilným pripojením

V prípade Vášho záujmu nás neváhajte kontaktovať na doleuvedenú mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie ideálne technického zamerania
- min. 2 roky skúseností na obchodníckej pozícii
- skúsenosť v obchodnej oblasti pre servis veľkou výhodou
- plynulá znalosť anglického jazyka
- Lotus Notes, MS Office, Internet, SAP
- obchodné zručnosti, záujem o oblasť techniky, iniciatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť

ABB je poprednou globálnou spoločnosťou v oblasti digitálnych a automatizačných technológií, ktorá zamestnáva 105 000 talentovaných ľudí približne v 100 krajinách sveta. ABB s viac ako 130-ročnou históriou píše budúcnosť priemyselnej digitalizácie prostredníctvom štyroch biznis oddelení – elektrifikácia, priemyselná automatizácia, pohony, robotika a automatizácia. Úspech ABB spočíva najmä v silnom zameraní sa na výskum a vývoj, vďaka čomu firma mohla predstaviť viacero technologických noviniek a inovácií. Svoje aktivity na Slovensku spoločnosť rozbehla začiatkom deväťdesiatych rokov. Dnes je úspešnou obchodno-inžinieringovou firmou so 110 spolupracovníkmi a zastúpením v troch mestách – Bratislava, Banská Bystrica, Košice – čo umožňuje rýchly a bezproblémový kontakt so zákazníkmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3193924  Dátum zverejnenia: 21.9.2017