Projektant Elektro – Vysoké napětí (kod_JP)

ABB s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- návrh, specifikace a dokumentace řešení elektrického systému na hladině vysokého napětí (VN)
- studie elektrických systémů (zkratové poměry, výpočet nastavení ochran,..)
- komunikace s dodavateli a také s koncovými zákazníky ohledně technických řešení
- uváděni HV/MV instalaci do provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost profesního růstu
- zázemí silné mezinárodní společností
- příspěvky nad rámec běžných cestovních náhrad
- vzdělávací a rozvojové kurzy
- práci na zajímavých zahraničních projektech
- aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování formou stravenek
- mobilní telefon s možností soukromého využití
- bonusový systém nad rámec základní roční mzdy
- cafeterii

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ, SŠ vzdělání - elektro
- praxe v elektro projekci podmínkou
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita v případě zahraničních cest

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2797110  Dátum zverejnenia: 30.12.2016