Stolár

abaWood, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 700 EUR/mesiacPohyblivá zložka mzdy do výšky 20% základného platu. Finálna výška mzdy závisí od zručností a predchádzajúcich pracovných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Stolár zahŕňa:

  • Pripravovanie materiálov a vykonávanie stolárskych/montážnych prác
  • Vŕtanie, rezanie a frézovanie materiálov
  • Osadenie kovových a plastových prvkov do nábytku
  • Montáž a kompletizovanie nábytku
  • Kontrola kvality hotových produktov
  • Údržba strojov a náradia

  • Zaručené voľné víkendy a 2-týždňová celozávodná letná dovolenka
  • Príspevok na stravovanie formou stravných lístkov
  • Možnosť si privyrobiť na montážach a získať financie navyše
  • Príjemný kolektív s podporou a spoluprácou
  • Odmeňovanie za dobre vykonanú prácu
  • Ďalšie benefity, o ktorých sa dozviete na osobnom pohovore

Uchádzači môžu kontaktovať spoločnosť mailom alebo telefonicky.
Vyhradzujeme si právo na osobné stretnutie pozývať záujemcov, ktorí spĺňajú osobnostné a pracovné predpoklady.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vyžaduje sa prax v danej oblasti

Počet rokov praxe

3

Hľadáme šikovného stolára!

Máš skúsenosti s výrobou nábytku a chceš pracovať v tíme, kde sa každý deň môžeš učiť niečo nové? Potom by sme radi privítali práve teba! Požadujeme zodpovedný prístup, fyzickú zdatnosť, manuálnu zručnosť, samostatnosť, precíznosť a chuť pracovať. Typicky požadované vzdelanie je stolár. Okrem toho hľadáme niekoho so zručnosťou s nástrojmi a materiálmi a dobrými schopnosťami, ktoré ti pomôžu v spolupráci s ostatnými, komunikácii a riešení problémov. Ak si tým, koho hľadáme, neváhaj nás kontaktovať!

Spoločnosť zameraná na výrobu a montáž nábytku, zariaďovanie firemných a komerčných priestorov: kancelárií, šatní, čakární, jedální, knižníc atď.

Kontakt

ID: 4819521  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac