Atestovaný lékař do Švýcarska

abatto GmbH

Místo práce
Švýcarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
10 660 - 14 140 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zařídíme Vám důstojně placenou práci ve Švýcarsku!

Práce je vhodná pro lékaře ve všech oborech a specializacích.

Pro naši renomovanou partnerskou společnost ve Švýcarsku hledáme atestované lékaře, kteří jsou současně občany jedné ze zemí EU a ovládají německý jazyk v mluvené i psané formě na úrovni B2. Tato společnost Vám zodpovědně zajistí veškerou a plnohodnotnou podporu, kterou budete potřebovat pro zařazení se do pracovního života (povolení k pobytu a práci, dopravu, ubytování a další). Prioritou je, abyste se ve Švýcarsku cítili dobře a měli možnost vykonávat své povolání za důstojnou a odpovídající odměnu.

Rozpětí platového ohodnocení:

  • oboroví lékaři: 140.000 – 180.000 CHF/ rok

Současný legislativní vztah EU a Švýcarska podporuje pracovní příležitosti v oblasti zdravotnictví na zahraničním trhu. Naše společnost tomuto trendu přispívá, protože podmínky pro zdravotnický personál ve Švýcarsku jsou v porovnání např. s těmi, které panují v ČR nebo SR, mnohdy výhodnější. Participujeme na zvýšení celkové úrovně tohoto trendu a pomáháme českým lékařům a odborníkům k lepším pracovním příležitostem v zahraničí.

Výhody práce ve Švýcarsku:

  • medicína a věda na výborné úrovni
  • vysoké finanční ohodnocení
  • země jako celek i její jednotlivé součásti dobře fungují
  • směs kultur a jazyků; např. v Ženevě žije 40% cizinců (nebudete jediný/á)

Podmínky:

  • odborná/specializovaná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb.
  • znalost německého jazyka na úrovni B2

Využijte možnost pracovat ve Švýcarsku a pošlete ještě dnes své CV v NJ na uvedené kontaktní údaje. Ozveme se Vám s jistotou!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3897630  Dátum zverejnenia: 26.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 10 660 EUR/měsíc