Bezpečnostný pracovník Žilina

ABAS SR Management s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- chcete pracovať za zaujímavé platové ohodnotenie v rámci regiónu ?
- chcete byť motivovaný formou benefitov za každý záchyt pri trestnej
činnosti ?
- chcete dosiahnuť mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu
alebo originálne nápady?
- chcete mať mzdu na účte zaručene načas
- chceli by ste pracovať u lídra na trhu, v rýchlo rastúcej spoločnosti s českými
koreňmi, ktorá udáva trend v oblasti bezpečnostných služieb už viac ako 10
rokov?
- chcete sa stať sa členom pracovného tímu , ktorý zabezpečuje služby pre pre
zahraničnú spoločnosť, ktorá je jednotkou v oblasti stavebnín a potrieb pre
domácich majstrov a domácností ?

Ak ste odpovedali na nasledovné otázky ÁNO ste naším potencionálnym zamestnancom.

Čo bude Vašou úlohou?
- monitorovanie činnosti osôb v uzavretom priestore za účelom odhaľovania a
zamedzovania odcudzenia tovaru
- služby zamerané na hľadanie osôb alebo majetku, monitorovanie činnosti osôb,
získavanie dôkazných prostriedkov,

PODMIENKY:
čistý odpis registra trestov
preukaz odbornej spôsobilosti
lekársky posudok

- pracovný odev poskytnutý v deň nástupu do zamestnania
- práca so špičkovou kamerovou technikou
- progresívne pracovné prostredie - podpora nových techník

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovné miesto kontaktujte t.č. :
Žilina : 0940 209 409
životopisy zasielajte: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požadujeme
- práca vhodná aj pre ženy
- preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a
pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany,
pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“)
- čistý odpis registra trestov
- zdravotná spôsobilosť pre výkon práce v SBS
- prax s CCTV, nie je podmienkou ale výhodou
- skúsenosti a techniku v detektívnej oblasti, oblasti záchytov pri trestnej
činnosti
- odovzdávanie vašich nadobudnutých skúsenosti, návrhov a riešení ostatným
členom tímu
- odolnosť voči stresu, starostlivosť a logické uvažovanie
- časová flexibilita

Spoločnosť ABAS SR Management je na trhu bezpečnostných služieb od roku 2000. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3854201  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.