Stráženie hotela

ABAS SR Management s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
5,00 EUR/brutto hod.+ všetky príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou úlohou?
- monitorovanie činnosti osôb v uzavretom priestore hotela
- práca s kamerovým systémom
- predchádzanie krízovým situáciám
- poskytnúť hosťom pokojný pobyt bez zbytočných komplikácií, dbať na ochranu
hostí a ich majetku

PODMIENKY:
-čistý odpis registra trestov
- preukaz odbornej
- lekársky posudok

- stravovanie zabezpečené formou gastro karty EDENRED
- pracovný odev poskytnutý v deň nástupu do zamestnania
- práca so špičkovou kamerovou technikou
- progresívne pracovné prostredie - podpora nových techník

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o pracovné miesto kontaktujte t.č. :
Bratislava : 0910 835 212
životopisy zasielajte: [email protected]
Pracovná doba: 19:00 hod. - 7:00 hod.
Mzda: 4,00 EUR netto

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a
pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany,
pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“)
- čistý odpis registra trestov
- zdravotná spôsobilosť pre výkon práce v SBS
- prax s CCTV, nie je podmienkou ale výhodou
- skúsenosti a techniku v detektívnej oblasti, oblasti záchytov pri trestnej
činnosti
- odovzdávanie vašich nadobudnutých skúsenosti, návrhov a riešení ostatným
členom tímu
- odolnosť voči stresu, starostlivosť a logické uvažovanie
- časová flexibilita

Spoločnosť ABAS SR Management je na trhu bezpečnostných služieb od roku 2000. Pôsobí na Slovensku, v Českej republike, v Maďarsku a Poľsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3743288  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,00 EUR/brutto hod.+ všetky príplatky podľa Zákonníka práce