Inštalatér Sprinklerov a protipožiarnych zariadení

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
január 2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€ netto za 168 odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž sprinklerov - stálych protipožiarnych zariadení
- ohýbanie rubiek, trasovanie potrubia podľa plánu
- rezanie závitov - príprava
- čítanie technickej dokumentácie
- práca podľa pokynov nemeckého zamestnávateľa
- práca 40 hod týžden PO-ŠT :montáže PIA:vo Firme

Čo ponúkame:
-dlhodobú a stabilnú prácu na nemeckú pracovnú zmluvu
-plat od 2000€ netto(168 odpracovaných hodín), vianočný bonus ako aj bonus na dovolenku
-nástupný bonus 200 eur už po 2 mesiacoch zamestnania
-kolega pre kolegu bonus 200 eur
-zabezpečené a plne hradené ubytovanie firmou alebo príspevok 400€ na vlastné ubytovanie
-práca na plný úväzok, je aj možnosť pracovať nadčasy (25%-noc,nadčas, 50%-Nedeľa, 100%-sviatok, alebo využiť nadčas na vybratie voľna )
-možnosť čerpania záloh
-základné ochranne a pracovné oblečenie

Vieme zamestnať aj dvojicu kde 1 hovorí po Nemecky, požadovaná prax a skúsenosti s podobnou prácov su nutné u oboch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívna nemčina B2,vyučený v odbore alebo prax na tej alebo podobnej pozícii min. 2 roky , chuť a odhodlanie pracovať v Nemecku dlhodobo , vodičský preukaz , spoľahlivosť

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3574053  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€ netto za 168 odpracovaných hodín