Od 2019 Hľadáme pracovníkov do produkcie v Nemecku

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
od Januára 2019
Mzdové podmienky (brutto)
9,50€/hod brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba malých plastových dielov pre farmaceutický a automobilový priemysel
- výroba napr. vstrekovacích komponentov, hadičiek, rozprašovacích dýz
- montáž vstrekovacích systémov a komponentov pre palivovú techniku
- práca v sede na rôznych oddeleniach(práca je vhodná najmä pre ženy)
- práca podľa inštrukcií zamestnávateľa

- dlhodobá a stabilná práca na TPP a na nemeckú pracovnú zmluvu
- mzda od 9,50€ h/brutto + príplatky
- hradené ubytovanie našou spoločnosťou
- 200€ nástupný bonus už po 2 mesiacoch zamestnania
- možnosť Čerpania záloh
- príplatky za nočné 25%
- pomoc od nášho recruitera počas celej doby zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3564652  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,50€/hod brutto + príplatky