Vodári/Kúrenári/Plynári od 2000€ + ubytovanie

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Priebežne
2 000 EUR/mesiac2000€ Netto (168 Hod.) + Bezplatné Ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Inštalatérov Voda,plyn,kúrenie do Nemecka (Bavorsko)

Vaša náplň práce je:
- montáž vodovodných, plynových a kanalizačných rozvodov (Novostavby)
- Montáž a vykurovacích telies
- montáž kotlov, tepelných čerpadiel, ohrievačov vody, podlahového kúrenia, radiátorov
- práca na montážach (jazdí sa firemným automobilom)
- jedná sa o prácu na Novostavbách a Bytových Jednotkách

Čo ponúkame:
-dlhodobú a stabilnú prácu na HPP/ Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
-základný plat od 2000€ netto(168 odpracovaných hodín), vianočný príplatok ako aj príplatok na dovolenku
-nástupný bonus 200 eur už po 2 mesiacoch zamestnania
-zabezpečené a plne hradené ubytovanie firmou(vlastný apartmán) alebo príspevok na ubytovanie 20€ za odpracovaný deň
-práca na plný úväzok, je aj možnosť pracovať nadčasy (závisí od stavby )
-možnosť čerpania záloh
-základné ochranne a pracovné oblečenie a obuv poskytneme
-pomoc od nášho Recruitera počas celej doby zamestnania

ak Vás ponuka zaujala tak nás kontaktujte zaslaní Vášho životopisu na [email protected] a budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Komunikatívna nemčina(dohovoriť sa v práci),vyučený v odbore alebo prax ako inštalatér min. 1-2 roky , chuť a odhodlanie pracovať v Nemecku dlhodobo , vodičský preukaz ,auto, spoľahlivosť

Skupina abakus bola založená v roku 1998 a je úspešná v oblastiach ponuka zamestnania a personálneho poradenstva. Spoločnosť zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných zamestnancov všetkých profesií.Spoločnosť má 18 pobočiek po celom Nemecku
Profesionálna kompetencia a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi na zaručenie dôvery a spokojnosti našich zamestnancov a zákazníkov.
Vážime si váš záujem. Radi Vás budeme podrobne informovať o naších aktuálnych ponukách.
ID: 3564435  Dátum zverejnenia: 30.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac