Zvárači WIG/TIG

abakus Personal GmbH & Co. KG

Miesto práce
Hessen, Nemecko
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváracie (TIG)
- Príprava komponentov na zváranie a ich kontrola podľa technického nákresu
- Zváranie hlavne tenkých plechov (1-3 mm) a v malých sériach.

Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu. Mzda od 2000€ v čistom za mesiac pri 160 hodinách, bezplatné ubytovanie, pomoc pri vybavovaní všetkých formalít. Vianočný a dovolenkový bonus.

V prípade ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite Váš životopis v Nemeckom jazyku na našu e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

1

Predchádzajúce skúsenosti na tejto pozícii

Mnohé pobočky po celom Nemecku vám zaručujú spoľahlivú a osobnú podporu a sú základom pre partnerskú spoluprácu s našimi zamestnancami a zákazníkmi.

Či už ako žiadateľ alebo zamestnanec: staráme sa o vaše potreby!

Rovnováha medzi vašimi potrebami a požiadavkami je pre nás dôležitá. Naším cieľom je poskytnúť vám spoľahlivosť , nájsť pre Vás to najlepšie pracovné miesto a sprevádzať vás v integračnom procese v zákazníckej spoločnosti.
Odborná spôsobilosť a kvalita našej širokej škály služieb sú pre nás najdôležitejšími predpokladmi pre zaručenie dôvery a spokojnosti. Priateľský a osobný prístup je pre nás dôležitý.

V našej komplexnej ponuke práce nájdete najnovšie ponuky z rôznych oblastí . Vaša práca nie je zahrnutá v ponuke? Stačí podať životopis v nemeckom jazyku a my pre Vás nájdeme vhodné pracovné miesto.

Tešíme sa na vás!

Weimarer Straße 21
36039 Fulda
Nemecko
ID: 3466289   Dátum zverejnenia: 8.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2400