Можливість для людей з України

Správca informačných systémov - IT Administrátor - Nemčina želaná

IT POMOC

Miesto práce
Čajakova 26, 831 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 000 EUR/mesiacNástupný plat od 1500 - podľa schopností, skúseností a jazykových znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu IT administrátora so záľubou v IT technológiách.
Má rád výzvy a chce rozvíjať svoje odborné znalosti v každom smere.

Čo očakávame?
• Komunikácia nie len s IT technikou ale aj s ľuďmi
• Spravovať informačné systémy a počítače zákazníkov
• Práca s cloudovými službami
• Využívať moderné poznatky z oblasti IT administrácie

Naším cieľom je pomáhať firmám a ľuďom v ťažkostiach s IT.
Pripojte sa k nášmu tímu ako IT Administrátor alebo Správca informačných systémov, ktorý chápe potreby našich zákazníkov.

* Flexibilný čas príchodu do práce
* Príjemná a rodinná pracovná atmosféra
* Služobný telefón aj na súkromné účely
* Služobný notebook aj na súkromné účely
* Možnosť parkovania pred firmou
* Osobný a profesijný rozvoj
* Zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie/bonusy
* Možnosť odborného rastu a ďalšieho vzdelávania v obore
* Možnosť získania odborných certifikátov
* Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú, živnosť

Svoj životopis zasielajte v slovenskom (alebo anglickom/nemeckom jazyku). V prípade kladného posúdenia životopisu Vás budeme kontaktovať. Možnosť nástupu aj v priebehu mesiaca.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, IT Administrátor, Správca informačných systémov

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Administrácia Microsoft SQL Server - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo vítame?
- Priateľský a otvorený prístup - Vždy s úsmevom :-)
- Skúsenosti s prácou ako IT Administrátor, resp. Správca informačných systémov
- Čestnosť
- Serióznosť
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Spoľahlivosť
- Multitasking

Výhody:
- Proaktivita
- Znalosť cudzieho jazyka výhodou - predovšetkým Nemčina
- samostatný človek so systémom, ako si veci nastaviť, aby sa čo najefektívnejšie dostal/a k cieľu
- Logické myslenie
- Ochota učiť sa nové veci

Organizačný talent, ktorý je schopný stanoviť si priority a pracovať aj pod tlakom.
Komunikačné zručnosti pre kontakt so zákazníkom
Vášeň pre moderné technológie a ochota rozvíjať svoje odborné znalosti v každom smere.

Sme slovenská IT spoločnosť so silným proklienstkym zmýšlaním.
Ponúkame podporu a riešenia v oblasti IT pre firemných i koncových klientov. Rozširujeme naše pôsobenie a preto hľadáme nových kolegov do nášho tímu. Dbáme na vyvážený Work-Life Balance a príjemné, rodinné prostredie.
Spokojnosť našich klientov a ľudí v tíme je u nás na prvom mieste.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3825026  Dátum zverejnenia: 9.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac