Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Provozní elektrikář HPP, hlavní benefit: 4-denní pracovní týden!!

AB Max Lisovna Kovářov sro

Místo práce
Kovářov 47, Okres Přerov, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stále rostoucí česká výrobní firma s tradicí od roku 1964, vyrábějící plastové komponenty pro zahraniční klienty jako Siemens, ABB či Bombardier-Alstom, a hledáme posily do svého týmu na pozice:

Provozní elektrikář, vyhláška č. 50, paragraf 5 a vyšší

pouze ranní směna, 4 denní pracovní týden

Náplň práce:

  • zajištění oprav a údržby strojů, zařízení a budov
  • diagnostika a odstraňování elektro závad na lisech a dalších zařízeních
  • podíl na projektech automatizace a digitalizace výroby
  • provádění preventivní údržby dle plánu
  • spolupráce a podíl na vývoji zařízení pro výrobu
  • spolupráce s externími společnostmi při opravách, revizích, instalacích

Požadujeme:

  • orientaci v technické dokumentaci
  • elektrotechnické vzdělání
  • praxe v oboru elektro

Nabízíme:

  • HPP a 4 denní prac týden, nebo možnost VPP, 2 až 3x týdně po 4 hod, jsme flexibilní,
  • jednosměnný provoz
  • nástupní plat dle odbornosti
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • možnost profesního růstu
  • odborná školení
  • místo práce: Potštát, dobrá dostupnost z lokalit Hranice na M., Přerov, Olomouc, Lipník n.B., Odry, Nový Jičín…
  • možnost využít podnikové ubytovny
  • nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Ubytování/příspěvek na ubytování
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na dopravu
Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslav Kubíček
Tel.: 608 471 539
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4804251  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc