Pracovník-ce logistiky

AB Max Lisovna Kovářov sro

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste pozitivně laděná, aktivní osobnost? Zakládáte si na komunikaci a vytváření vztahů? Chcete působit v oblasti zákaznické péče, logistiky a nákupu? Chcete být součástí našeho úspěchu?

Zavedená česká výrobní firma AB MAX Lisovna Kovářov s.r.o., s tradicí od roku 1964, vyrábějící plastové komponenty pro zahraniční klienty jako Siemens, ABB či Bombardier, hledá posilu do svého týmu na pozici:

Referent/ka nákupu – logistiky

Na této pozici budete postupně komunikovat česky i anglicky! Budete odpovědná/ý za vytváření vztahů se všemi důležitými partnery a budete součástí celého procesu od přijetí obj až po expedici.

Náplň práce:

  • Nákup výrobních i nevýrobních komponent
  • Správa zákaznických objednávek
  • Administrace dat o stavu v interním systému
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Spolupráce v rámci firmy, přímý kontakt s výrobou

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, se zaměřením na logistiku výhodou
  • Praxe v oblasti zákaznického servisu, nákupu, logistiky
  • Schopnost komunikace v angličtině v písemné podobě
  • Angažovaný a pozitivní přístup k řešení problémů
  • Komunikativnost, odhodlání zvládat velké výzvy

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Hlavní pracovní poměr nebo částečný úvazek
  • Nástupní plat 29 tis, navýšení mzdy po plném zaškolení
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění, po zaškolení možnost firemního vozidla
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Odborná školení, včetně výuky angl. přímo na pracovišti!

Místo práce: Potštát, dobrá dostupnost z lokalit Hranice na M., Přerov, Olomouc, Lipník n.B., Odry, Nový Jičín…

Nástup možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4546946  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc