Upratovačka

AB Facility s. r. o. (ATALIAN SK s.r.o)

Miesto práce
Bratislava, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie obchodného centra v Bratislave (Bory Mall).
Upratovanie administratívnych a výrobných priestorov v Rohožníku.

Pracovný čas 7,5 hod/ denne

Obsadzujeme dve pozície s miestom výkonu práce v Bratislave a s miestom výkonu práce v Rohožníku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- spoľahlivosť, bezúhonnosť, zmysel pre detail

Spoločnosť AB Facility s.r.o. sa stala súčasťou nadnárodného koncernu skupiny ATALIAN GLOBAL SERVICES a zároveň jednotkou na slovenskom trhu. Spoločnosť poskytuje upratovacie služby a v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby zelene spolupracujeme s našimi zákazníkmi pri realizácii komplexnej údržby zelene a záhrad vrátane všetkého sortimentu služieb údržby zelene a vonkajších plôch.
Zabezpečujeme technickú správu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AB Facility s. r. o. / ATALIAN SK s.r.o.
Bajkalská 19/B
82109 Bratislava
ID: 2803272   Dátum zverejnenia: 29.5.2017