Reagujte bez životopisu

Podnikateľ - obchodné zastúpenie

AB BANY s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
kedykoľvek
300 - 4 000 EUR/mesiacMzda je pohyblivá zložka, odvodená od predaja, Mzda podnikateľa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj štýlového pracovného oblečenia, po zabehnutí i profináradia.

Vlastné podnikanie, vlastná pracovná doba, neobmedzený zárobok, sebestačnosť.

Hľadáme partnera pre rôzne regiony Slovenska pre post predajcu. Ak si komunikatívny a premýšľaš o vlastnom podniku, vlastnej firme, chceš si vybudovať svoju obchodnú firmu s úspešným produktom, poskytneme Ti know-how, zaškolenie, špičkový produkt - štýlové pracovné odevy dánkej firmy MASCOT + profináradie. V tejto oblasti úspešne pracujeme 15 rokov, preto vieme poradiť a pomôcť .
Prosím volajte, len ak máte VÁŽNE chuť podnikať a chcete vo svojom živote urobiť zmenu k lepšiemu.
Ak máte priestory vhodné pre vzorkovňu, alebo predajňu, je to len výhodou POZOR!! Nehľadáme OZ na zamestnanecký pracovný pomer ani nikoho, kto chce len dačo skúsiť. Hľadáme človeka rozhodného, sebaistého, človeka, čo vie , čo che. Upozornenie!!!
Neposielajte nám prosím životopisy, ale volajte. Nezaujíma ma čo si bol, ale čo chceš byť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, chuť sa učiť nové veci, chuť si vybudovať vlastný podnik s vlastnou klientelou vo svojom regióne, trpezlivosť, pozitívne myslenie, základná finančná gramotnosť.

Obchodná spoločnosť AB BANY s.r.o. s profesionálnym pracovným oblečením firmy Mascot International A/S a profesionálnym náradím. www.supermonterky.sk.
Reklamná a propagačná činnosť, polepy, bannery, nášivky

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4008749  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac