Back Office Asistent

AAS Solutions, a. s.

Kalinčiakova 27, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
650 EUR/mesiacMzda je stanovená na polovičný úväzok, v prípade dlhšej pracovnej doby bude mzda alikvótne navýšená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadišla chvíľa aby sme k sebe do Back Office oddelenia prijali nového/ú back office asistenta/tku ktorý/á bude dotvárať náš tím. Hľadáme niekoho na dlhodobú spoluprácu na skrátený úväzok (20-30hod/týždenne), študenta VŠ alebo mamičku/otecka na materskej. Bude ťažké nahradiť našu Baju a očakávania sú vysoké :) .

​Čo by si mal/a robiť?
​• mal/a by si byť podporou nášho CEO a operačného manažéra pri dennej agende
​​• budeš evidovať objednávky, faktúry, platby
​• vybavovať emaily a telefonáty

• pripravovať podklady, prezentácie a reporty podľa požiadaviek nadriadeného
​• zabezpečíš komplet backoffice:
​- objednávanie a nákup kancelárskych potrieb
​- korešpondencia
​- archivácia dokumentov
​- organizačné zabezpečovanie porád, rokovaní a stretnutí
​- komunikácia s dodávateľmi
​• budeš barličkou nášmu HR oddeleniu pri organizácií firemných akcií (zabookuješ, objednáš, obvoláš čo si vymyslia :))
​• evidencii a správe vozového parku spoločnosti sa tiež nevyhneš (kolegovia ti všetko ukážu vysvetlia)​

​O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame :

​• Multisport kartu aj pre rodinu
​• Sick days
​• plne hradené stravné lístky
​• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
​• možnosť výberu pracovného pomeru
​• perspektíva dlhodobej spolupráce
• flexibilná pracovná doba a veľká flexibilita pri home office
​• super kolektív a príjemné pracovné prostredie
​• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
​• firemný mobil a notebook aj na súkromné účely​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Čo od nášho Back Office Asistenta očakávame?

- spoľahlivosť,

- zodpovednosť,

- precíznosť,

- multitasking,

- skúsenosti s administratívou,

- vynikajúce komunikačné schopnosti,

- znalosť práce s MS Office,

- schopnosť riešiť problémy ktoré sa vyskytnú

Vitajte v AAS Solutions, kde efektívne integrujeme komplexné IT služby a poskytujeme prístup k rozmanitým možnostiam online prostredia. Naša odborná špecializácia spočíva v poskytovaní presne prispôsobených softvérových riešení, šitých na mieru, vďaka ktorým dosiahnete konkrétne ciele a efektívne zvládnete čeliť výzvam nielen v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4789244  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac