Medior Test Automation Engineer

AAS Solutions, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacV závislosti od seniority kandidáta vieme ponúknuť vyššiu mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš príležitosť stať sa Senior Test Automation Engineerom?

My hľadáme niekoho, kto chytí svoju kariéru za pačesy a vrhne sa s chuťou učiť sa do nášho medzinárodného zľhka dynamického tímu.

Máme pár záruk!
Dostaneš projekt vo finančnom sektore kde budeš testovať prevažne back-end bankových aplikácií, tiež sa zdokonalíš v písaní scriptov v Jave, naučíš sa nové technológie a rozhodne sa nebudeš nudiť.
Angličtina je must have.

Ak máš aspoň nejaké základy programovania a chuť posunúť sa v testingu, pošli nám svoje CV a radi si s tebou dohodneme pohovor.

O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame :

• Multisport kartu aj pre rodinu
• Sick days
• plne hradené stravné lístky vo výške 5,48€/deň
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• flexibilná pracovná doba
• super kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku a notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý
RestAssured - Pokročilý
SoapUI - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Test Automation Engineer

Počet rokov praxe

2

Vitajte v AAS Solutions, kde efektívne integrujeme komplexné IT služby a poskytujeme prístup k rozmanitým možnostiam online prostredia. Naša odborná špecializácia spočíva v poskytovaní presne prispôsobených softvérových riešení, šitých na mieru, vďaka ktorým dosiahnete konkrétne ciele a efektívne zvládnete čeliť výzvam nielen v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4591591  Dátum zverejnenia: 30.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac