Javascript Developer - switch do Titanium SDK

AAS Solutions, a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Február/Marec
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacplat je otázkou dohody a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho AAS tímu hľadáme developera ktorý/-á nám pomôže nakódiť appky pre našich klientov. Technologicky to stojí na Titanium SDK no hľadáme niekoho s JavaScriptom kto bude mať ochotu učiť sa.

Náplňou práce bude:
- pod dohľadom seniora vyvíjať mobilné aplikácie na základe špecifikácií od analytika
- kooperácia s analytikom, ostatnými developermi, testerom a projekťákom
- pokiaľ budeš mať záujem a vedomosti môžeš participovať na analýze a návrhu aplikácií
- používame JIRA, Git, ...

O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame :

• Multisport kartu aj pre rodinu
• Sick days
• plne hradené stravné lístky vo výške 5,10€/deň
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• flexibilná pracovná doba
• super kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku, notebook a telefon

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- nepotrebujeme skúsenosť s Titanium aj keď by to bola výhoda
- ideálne mať aspoň 1-2 roky skúsenosti v Javascripte (prípadne v akomkoľvek jeho frameworku - React, Angular, Vue.js, ...) a ochotu učiť sa
- záujem o vývoj mobilných aplikácií

Vitajte v AAS Solutions, kde efektívne integrujeme komplexné IT služby a poskytujeme prístup k rozmanitým možnostiam online prostredia. Naša odborná špecializácia spočíva v poskytovaní presne prispôsobených softvérových riešení, šitých na mieru, vďaka ktorým dosiahnete konkrétne ciele a efektívne zvládnete čeliť výzvam nielen v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4506095  Dátum zverejnenia: 27.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac