IT SW Tester

AAS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je 1200 eur brutto, celková výška platu je závislá na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Okrem iného budeš mať na starosti:

• vykonávanie pravidelného testovania softvéru alebo systémov v AAS, prípadne priamo u klienta
• testovanie rôznych typov aplikácii (web, mobil a podobne)
• testovanie webových služieb
• komunikáciu s developermi a analytikmi
• práca s nástrojmi na správu bug-ov, reportovania bugov a životného cyklu bugu (HPQC/ ALM, JIRA a pod.)
• automatizáciu testov
• príprava testovacích scenárov pre testovanie,

O našich zamestnancov sa chceme čo najlepšie postarať preto im ponúkame najmä flexibilitu v práci.
Okrem toho máme aj ďalšie zamestnanecké výhody ako napríklad:

• ovocný bar
• pracovný čas je rozumne flexibilný
• neformálna firemná kultúra
• športové, teambuildingové aktivity a iné mimopracovné aktivity
• možnosť výberu pracovného pomeru
• účasť na zaujímavých projektoch
• perspektíva dlhodobej spolupráce
• mladý kolektív a príjemné pracovné prostredie
• externé tréningové možnosti v prípade potreby a organizácia vlastných tréningov
• prístup na diaľku a notebook
• prehľad a prístup ku aktuálnym trendom vo vývoji a vo vývojárskych technológiách
• nové technológie sa učíme na školeniach (čo neviete, to Vás naučíme), workshopoch a konferenciách

Vopred ďakujeme za všetky reakcie na otvorenú pozíciu-vážime si Váš záujem. Ozývať sa budeme primárne kandidátom, ktorí spĺňajú predpoklady a zručnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

To čo od teba očakávame:
• praktické skúsenosti s testovaním rôznych typov aplikácii (web, mobil a podobne)
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu (use case)
• analytické myslenie
• ISTQB certifikát (výhoda ale nie je podmienkou)
• skúsenosti s atomatizovaným testovaním (výhoda ale nie podmienkou)
• skúsenosti z bankovníctva a/alebo telekomunikácií – výhoda, nie je podmienkou

AAS Slovakia s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná a technologická spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a testovaním softwaru a správou databáz.
AAS Slovakia s.r.o. je Gold Partner ISTQB a priamy oficiálny partner americkej spoločnosti SmartBear, ktorá je svetovým lídrom v oblasti vývoja nástrojov pre softwarové testovanie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kalinčiakova 27
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jan Mezei
Tel.: +421903320635
E-mail: poslať životopis
ID: 3417858   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálna základná mzda pre danú pozíciu je 1200 eur brutto, celková výška platu je závislá na skúsenostiach kandidáta.