Technický Biznis Analytik

Aardwark s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
2 000 EUR/mesiacCelková mzda záleží od vašich skúseností a požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný Technický Biznis Analytik, ktorý chce pracovať na projekte vo finančnom sektore? Pridaj sa k nám a využi naplno svoje analytické myslenie, skúsenosti s SQL a základné programovacie znalosti.

Náplň práce:
• Spolupráca na projekte vývoja aplikácie, ktorá vytvára kalkulácie a analýzy vo finančnom sektore.
• Komunikácia so stakeholdermi, používateľmi aplikácie a vývojovým teamom.
• Zber, analýza a dokumentácia požiadaviek.
• Príprava technických špecifikácií na základe požiadaviek, návrh a implementácia riešení.
• Tvorba technickej dokumentácie.
• Budeš súčasťou agilného medzinárodného tímu, pracuje sa remote (možnosť využiť office v Bratislave alebo v Košiciach).

Požiadavky:
• Predchádzajúce projektové skúsenosti ako Technický Biznis Analytik
• Skúsenosti s analýzou údajov v SQL
• Základné programovacie schopnosti
• Znalosti vývoja IT systémov v agilnom prostredí
• Skúsenosti s navrhovaním technických riešení a riešením problémov
• Proaktívny prístup, silné komunikačné a kooperačné zručnosti
• Výborná znalosť anglického jazyka (C1)

• Sme hrdí, že našu spoločnosť tvoria kvalitní ľudia, vďaka ktorým sa stále posúvame vpred, naše skúsenosti radi zdieľame v rámci našej internej akadémie
• Reálna možnosť kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Vzdelávacie kurzy (interné, externé, možnosť certifikácie)
• Notebook, mobilný telefón je samozrejmosť
• Teambuildingy
• Firemné raňajky
• Príspevok na hardvér
• Pre TPP zamestnancov : príspevok na stravovanie, Multisport karta

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za záujem o ponúkanú pozíciu, dovoľujeme si kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý

Aardwark je slovenská konzultačná a technologická spoločnosť, ktorá viac ako 12 rokov pôsobí ako líder v doménach Business Process Management (BPM) a Middleware. S tímom skúsených IT špecialistov sa zameriavame aj na cloudové technológie, DevOps integráciu a pokročilý IT vývoj.
Sme rastúca slovenská firma, ktorá spája výnimočných ľudí a vytvára pre nich priestor pre radosť z práce a rozvoj k ich odbornosti. Aardwark tvorí už viac ako 100 skúsených IT konzultantov, architektov, analytikov a softvérových inžinierov, ktorí sú certifikovaní v najnovších technológiách.
Vďaka rozsiahlym skúsenostiam a cennému know how prinášame inovatívne a funkčné IT riešenia našim zákazníkom. K spokojným klientom sa radia medzinárodné spoločnosti z oblasti bankovníctva, poisťovníctva, energetiky či automobilového priemyslu.
Viac informácií o spoločnosti môžete nájst na našom webe:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4310327  Dátum zverejnenia: 21.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac