Junior HR konzultant

Aardwark s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
1 000 EUR/mesiacod 4 EUR/hod (brigáda) celková mzda závisí od vašich skúseností a požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príležitosť pre šikovného juniora alebo študenta/študentku, ktorý by chcel byť súčasťou výborného HR tímu v slovenskej IT konzultačnej spoločnosti.
Najdôležitejšia je chuť učiť sa nové veci, mať rád komunikáciu s ľuďmi a nadšenie pre IT :)
Poskytneme ti zaškolenie a odovzdanie know-how v oblasti HR a IT.
Aktuálne pracujeme z domu, avšak máme možnosť využívať aj náš Aardwark office v Bratislave, či v Košiciach.

Náplň práce:
• Administratívna podpora v rámci HR oddelenia
• Podpora v rámci interného HR systému
• Podieľanie sa na recruitment procesoch ako partner HR konzultantov a obchodníkov
• Vyhľadávanie relevantných kandidátov prostredníctvom siete LinkedIn (Ešte si s ňou nepracoval? Nevadí, všetko ťa naučíme :) )
• Telefonická a emailová komunikácia s kandidátmi
• Selekcia životopisov, pre-screening kandidátov, vedenie úvodných telefonických pohovorov
• Inzercia pracovných ponúk
• Podpora marketingových aktivít

Požiadavky:
• Skúsenosti s náborom sú vítané, ale nie sú podmienkou (radi ťa zaučíme)
• Predchádzajúce skúsenosti ako researcher alebo recruitment assistant sú výhodou
• Skúsenosť s vyhľadávaním kandidátov prostredníctvom siete LinkedIn je výhodou
• Základné znalosti IT technológií sú veľkým plusom
• Proaktívny a systematický prístup k práci
• Komunikatívnosť, orientácia na detail a samostatnosť sú u nás vítané
• Aktívna znalosť anglického jazyka (B2+)
• Záujem na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa
• Hľadáme zároveň aj parťáčku/parťáka do nášho mikrotímu, ktorý k nám zapadne aj osobnostne :)

• Sme hrdí, že našu spoločnosť tvoria kvalitní ľudia, vďaka ktorým sa stále posúvame vpred, naše skúsenosti radi zdieľame v rámci Aardwark univerzity
• Reálna možnosť kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas
• Vzdelávacie kurzy (interné, externé, možnosť certifikácie)
• Notebook, mobilný telefón je samozrejmosť
• Teambuildingy
• Firemné raňajky
• Príspevok na hardvér
• Pre TPP zamestnancov : príspevok na stravovanie, Multisport karta
• Príspevok pri narodení dieťaťa

V prípade záujmu zašlite Váš životopis v anglickom jazyku na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aardwark je slovenská konzultačná a technologická spoločnosť, ktorá viac ako 12 rokov pôsobí ako líder v doménach Business Process Management (BPM) a Middleware. S tímom skúsených IT špecialistov sa zameriavame aj na cloudové technológie, DevOps integráciu a pokročilý IT vývoj.
Sme rastúca slovenská firma, ktorá spája výnimočných ľudí a vytvára pre nich priestor pre radosť z práce a rozvoj k ich odbornosti. Aardwark tvorí už viac ako 100 skúsených IT konzultantov, architektov, analytikov a softvérových inžinierov, ktorí sú certifikovaní v najnovších technológiách.
Vďaka rozsiahlym skúsenostiam a cennému know how prinášame inovatívne a funkčné IT riešenia našim zákazníkom. K spokojným klientom sa radia medzinárodné spoločnosti z oblasti bankovníctva, poisťovníctva, energetiky či automobilového priemyslu.
Viac informácií o spoločnosti môžete nájst na našom webe:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4066978  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac