Operátor výroby

AAH PLASTICS s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
650 - 800 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 650 eur, variabilná zložka mzdy 150 eur + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zariadenia na opracovanie kovových a plastových výrobkov pieskovaním v zmysle pracovných postupov
- obsluha vstrekolisovacích strojov na výrobu plastových dielov

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca podla zmenového kalendára - 12 hodinové zmeny od pondelka do piatku
- systém zaškolenia
- stravné lístky navyše

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu, pošlite Váš životopis na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- presnosť a precíznosť
- zodpovednosť
- prax na pozícii operátor výroby plastových komponentov je výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť AAH PLASTICS, s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: povrchová úprava materiálov priemyselným otryskávaním (pieskovaním), 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
AAH PLASTICS, s.r.o., zabezpečuje výrobnú činnosť na strojoch spoločnosti ENGEL veľkosti od 50 – 2300 Ton aj ako Tier 1 pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3483753  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac