Menič formy (práca vhodná aj pre absolventa)

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Družstevná, Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 142 - 1 242 EUR/mesiacZákladná mzda 1142 eur + variabilná zložka mzdy 100 eur, ďalšie príplatky zo zákonníka práce + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Odmontuješ formy zo stroja v súlade so SMED a dodržiavaš pritom bezpečnostné normy.
  • Zapisuješ požiadavky na údržbu a nedostatky formy do karty formy.
  • Skontroluješ zapojenie vody, elektriky a vzduchu
  • Zoradíš formu a prípadne prestrekneš komoru a vymeníš griper robota.
  • Sleduješ stav strojov a dodržiavaš výrobné cykly a bezpečný chod formy

  • Získaš letný a zimný bonus v celkovej výške 600 eur
  • Budeš mať pravidelné prehodnotenie mzdy raz ročne
  • Prispejeme Ti v hodnote do 200 eur pri rôznych životných situáciách
  • Budeš dostávať vitamíny a rôzne darčeky v obdobiach sviatkov vrátane Tvojich narodenín
  • Oceníme Tvoju lojalitu vernostným bonusom
  • Odmeníme Ťa za zlepšovacie návrhy
  • Budeš pracovať v modernom a dobre vybavenom pracovnom prostredí
  • Budeš mať možnosť zúčastňovať sa odborných školení a seminárov
  • Budeš pracovať v tíme skúsených a priateľských kolegov
  • Budeš pracovať v spoločnosti s priateľskou atmosférou
  • Máš možnosť kariérneho rastu a rozvoja

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o nami ponúkanú pozíciu. Na výberový pohovor pozveme vybraných uchádzačov na základe zaslaných životopisov. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Technická zručnosť: nutná

  • Tímová práca: dôležitá
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť: kľúčové
  • Ochota pracovať na 12-hodinovú zmenu: požadujeme
  • Skúsenosti s prácou na strojoch vítané
  • Ochota učiť sa

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Jakubcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4826799  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 142 EUR/mesiac