Operátor výroby

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
Dohodou
650 - 800 EUR/mesiaczákladná mzda 650 eur + 150 eur variabilná zložka mzdy + príplatky zo ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba stanovenej materiálovej normy v zmysle technologického postupu pre daný typ výrobku alebo operácie
-výroba a obsluha vstrekovacích zariadení tak, aby kvalita vyrábaných výrobkov bola v súlade s kvalitatívnymi požiadavkami zákazníkov , pripadná montaž
-obsluha výrobných zariadení v súlade s pracovnými postupmi
-kontrola, aby výrobky boli v súlade so stanovenými dielenskými vzorkami pre daný výrobok

-stabilná práca v novej modernej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
-práca s modernými technológiami
-2 stravné lístky za plne odpracovanú zmenu
-systém zaškolenia

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu. z dôvodu kapacity budeme na výberový pohovor pozývať vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na zmeny (12 hodín) , montaž striedanie rannej a poobednej zmeny
zodpovedný prístup k práci
spoľahlivosť
technická zručnosť, pozornosť
práca vhodná aj pre absolventa (technické zameranie)

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 4134358  Dátum zverejnenia: 3.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac