Údržbár - pozícia vhodná pre absolventa

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 850 eur + variabilná zložka mzdy 150 eur podľa výkonnosti, príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu údržby hľadáme nových kolegov/ kolegyne - juniorov s platnou elektrotechnickou vyhláškou, ktorí majú záujem učiť sa , odborne rásť.
Ak ste absolvent SŠ elektro smeru so záľubou v údržbe strojov a zariadení, baví vás elektromechanika zašlite nám váš životopis.

Hlavnou náplňou Vašej práce bude:
1. Údržba a opravy výrobných zariadení – vstrekolisy ENGEL, periférie ( temperačné zariadenia, sušiče granulátu ) montážne linky
2. Vykonávanie preventívnej údržby a opráv
3. Vykonávanie mechanickej a elektrickej údržby
4. Podieľanie sa na zabezpečení plynulého chodu výroby a prevádzkyschopnosti zariadení
5. Evidencia vykonávaných činností do prevádzkovej dokumentácie a elektronických systémov
6. Vykonávať činnosti preventívnych prehliadok objektov podľa schváleného harmonogramu a rozsahu
7. Nastavovanie a odlaďovanie kontrolných staníc
8. dodržiavanie technologických postupov a bezpečnostných predpisov pri prevádzaní vykonávaných prác
9. dodržiavanie technologických postupov a bezpečnostných predpisov pri prevádzaní vykonávaných prác
10. Tímová práca naprieč oddeleniami výroby

- príležitosť učiť sa novým veciam a odborne tak rásť
- práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti s moderným vybavením
- zaškolenie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať na danej pozícii. Vzhľadom na možný vyšší záujem o pracovnú pozíciu, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na výberový pohovor telefonicky, prípadne mailom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

• SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru (elektronika, elektrotechnika, automatizácia, mechatronika,...)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax počas štúdia v oblasti elektrotechniky, údržby, servisu strojov a zariadení je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vyhláška 508/2009 Z.z. min. § 21 podmienkou
• Motivácia, proaktivita a záujem učiť sa
• Technické myslenie a záujem o nové technológie
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu ( elektrotechnické schéme, technické výkresy, hydraulické schémy)
• Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou
• Ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 4099519  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac