Procesný inžinier - automotive

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta v danej oblasti a bude predmetom dohody počas výberových konaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a príprava postupov zavádzania nových prvkov do výroby
Zavádzanie a skúšky technologických procesov na nové výrobky
Popisovanie technologických postupov výroby, tvorba technologickej dokumentácie a zabezpečovanie jej aktualizácie
Koordinácia nábehu nových projektov
Navrhovanie modifikácií, ktoré vylepšujú stabilitu procesu a vlastnosti výrobku
Rozhodovanie o použití základného a pomocného materiálu pre jednotlivé výrobky
Spracovávať meranie a normovanie práce zamerané na zisťovanie, posudzovanie a vyhodnocovanie spotreby času v rámci operácií a procesov vo výrobe

-práca v novej modernej spoločnosti
- stabilná práca
- možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja
- možnosť sebarealizácie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu. Vzhľadom k možnému väčšiemu počtu zaslaných žiadostí, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na osobné stretnutie telefonicky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

procesný inžinier

Počet rokov praxe

1

- technický cit pre detail
- zorganizovanosť
- zodpovednosť spoľahlivosť
-práca na PC - MS Office - Excell, Word
- práca v automobilovom priemysle výhodou
-prax na obdobnej pozícii podmienkou

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 4072136  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac