Zoraďovač -nastavovač

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiacMzda sa môže upraviť vzhľadom na skúsenosti kandidáta, téma bude predmetom výberového pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súlade so SMED odmontuje formu zo stroja za dodržania bezpečnosti práce, zapíše do karty formy požiadavky na údržbu a nedostatky formy
Urobí prestavbu montáž novej formy, skontroluje zapojenie vody elektriky, vzduchu, základné očistenie deliacej roviny a kavity formy, odstráni šupiny plastu
Urobí zoradenie formy, ak treba prestrekne komoru, vymení griper robota
Nahrá program stroja prislúchajúci k danému produktu a spustí výrobu

- práca v modernej spoločnosti
- stabilná práca v perspektívnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu. z dôvodu kapacity budeme na výberový pohovor pozývať vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky minimálnej praxe, telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Počet rokov praxe

1

-Znalosť systému CC300 Engel výhodou, znalosti rutín a procesov v oddelení výroby
- znalosť Word a Excel na užívateľlej úrovni
- Technický cit pre problém
- Zmysel pre zodpovednosť a termín
- ochota pracovať na zmeny - 12 hodinové zmeny podľa kalendára v nepretržitej prevádzke
- za plnú odpracovanú pracovnú zmenu 12 hod -2 stravné lístky
podmienkou je min 1 rok praxe na obdobnej pozícii v plastovej výrobe

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 4038574  Dátum zverejnenia: 14.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac