Menič formy

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 150 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1000 eur, variabilná 100 eur + príplatky zo zákona - možný zárobok až do výšky 1200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- V súlade so SMED odmontuje formu zo stroja, zapíše do karty formy požiadavky na údržbu a nedostatky formy
- Nahrá program stroja prislúchajúci k danému produktu, urobí prestavbu montáž novej formy, skontroluje zapojenie vody elekriky, vzduchu, základné očistenie deliacej roviny a kavity formy, odstráni šupiny plastu
- Urobí zoradenie formy, ak treba prestrekne komoru, vymení griper robota

práca v rozvíjajúcej sa modernej spoločnosti
možnosť kariérneho rastu
práca na zmeny - 12 hodinová zmennosť
2 stravné poukážky za plnú odpracovanú zmenu
práca od pondelka do piatku

ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pracovnú pozíciu. Pozývať na výberový pohovor budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujem za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, plasty, automotive

Prax na pozícii/v oblasti

menič formy

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný prístup k práci
- chuť učiť sa nové veci
- technický cit pre problém
- znalosť z oblasti plastovej výroby výhodou

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 4010844  Dátum zverejnenia: 10.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac