Finančný analytik

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacZverejnená mzda je najnižšia možná a odvíja sa od skúseností kandidáta a bude predmetom diskusie na výberovom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Príprava finančných analýz, reportov a prognóz.
 Vyhodnocovanie predchádzajúcich prognóz a plánov, efektívnosti a návratnosti investícií
 Interpretácia a prezentácia riešení vyplývajúcich z analýz a príprava odporúčaní pre manažment
 Analýza výdavkov spoločnosti, porovnávanie plánovaných výdavkov s aktuálnym stavom
 Spolupráca na príprave rozpočtu, tvorba finančných plánov.
 Sledovanie čerpania rozpočtu, analýza odchýlok, reportovanie
 Spracovávanie podkladov na zaúčtovanie položiek pri mesačnej a ročnej závierke
 Rozvíjanie a zlepšovanie efektivity finančných procesov
 Spolupráca s účtovníckym oddelením.

práca v novej rozvíjajúcej sa spoločnosti, možnosť sebarealizácie a učenie sa nových vecí, pružný pracovný čas

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zareagujú na danú ponuku zaslaním svojho životopisu. Na výberový pohovor budeme pozývať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, finančný

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Skúsenosti s finančnými analýzami podmienkou
• Znalosť legislatívy týkajúcej sa účtovníctva na požadovanej úrovni podmienkou - znalosť finančnej a účtovnej terminológie, postupov..
• znalosť postupu tvorby prezentácii
• analytické myslenie, organizačné schopnosti, samostatnosť

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 3942808  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac