Metrológ pre automotive - jr.

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 1200 eur+ 200 eur variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Obsluha meracieho zariadenia 3D, skeneru, 2D, profilo-projektora, ručných meradiel
 Práca so softvérom
 Meranie dielov na základe 2D a 3D výkresovej dokumentácie
 Spolupráca pri analyzovaní a odstraňovaní nezhôd v procese výroby
 Overovacie merania na potvrdenie chyby a príčin chyby
 Kontrola nadstavenia zariadení
 Zákazkové merania podľa zadaní a rozdelenia nadriadeného
 Príprava vzoriek na testovanie, balenie vzoriek, značenie vzoriek
Práca na zmeny

- práca v perspektívnej spoločnosti
- práca v modernom prostredí
- možnosť kariérneho rastu v rastúcej spoločnosti

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem pracovať v našej spoločnosti. Na výberový pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, metrológia

Ostatné znalosti

3D meracie zariadenia - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

metrológ v automotive

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti s metrológiou
• Skúsenosti s 2D a 3D výkresovou dokumentáciou
• Práca s PC na užívateľskej úrovni – MS Office
• Znalosť kvalitatívnych požiadaviek na výrobok
• Presnosť
• Odolnosť a vytrvalosť
• Spoľahlivosť
• Zmysel pre zodpovednosť a termín
Ochota pracovať na zmeny - denná /nočná - 12 hodinová zmennosť.

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 3924505  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac