Referent logistiky /Logistik

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacmzda 1200-1400 eur v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Komunikácia zo zákazníkmi -prvý kontakt
 Zber dát – objednávok od zákazníkov a ich evidencia v operačnom systéme
 Kontrola prijatých objednávok ich vyhodnocovanie a potvrdzovanie zákazníkom
 Úzka spolupráca z oddelením plánovania, výroby a skladu
 Zabezpečovanie dodávok tovaru, výrobkov podľa objednávok zákazníka na čas
 Tvorba a udržiavanie databáz odberateľov a výrobkov v QI
 Koordinácia dopravy, vývozov, komunikácia s prepravcami, odberateľmi
 Zabezpečovanie požadovaných administratívnych prác na oddelení logistiky
 Pravidelný reporting – denný, týždenný mesačný, kvartálny a ročný

práca v novej modernej spoločnosti
perspektíva rastu
stabilná práca
možnosť sebarealizácie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pracovnú pozíciu. Vzhľadom k zasielaniu väčšieho počtu životopisov, budeme na pohovor pozývať vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky, telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obdobná pozícia vo výrobnom podniku

Počet rokov praxe

1

• prax v logistike na obdobnej pozícii
prax so systémom - výrobné príkazy, administratívna podpora logistiky
• Vodičský preukaz skup.B
• Technické zameranie, analytické myslenie
• Organizačné schopnosti, komunikačné zručnosti
• Práca s PC na užívateľskej úrovni – MS Office

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 3858288  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac