Materialista v plastovej výrobe

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Zodpovednosť za prebratie správneho materiálu zo skladu
 Prísun materiálu pod centrálny rozvod a sušiarne na správnu pozíciu
 Zabezpečenie a kontrola materiálových štítkov – zle alebo nesprávne označený materiál nepoužíva
 Dodržiavanie času sušenia
 Príprava materiálu v dostatočnom predstihu
 Presun materiálu do výroby k jednotlivým strojom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 100 eur ( 1000 základ+ 100 eur variabilná zložka mzdy) + príplatky podľa ZP

-práca v modernej spoločnosti
- perspektíva stabilnej práce
- možnosť kariérneho rastu
-školenia
- možnosť odborne rásť

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu . Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria, s pozvaním na výberový pohovor, telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

• Znalosť materiálu, technologických postupov v plastovej výrobe
• Znalosti rutín a procesov v oddelení výroby
• Základy Word, Excel
- prax 1 rok na obdobnej pozícii

Spoločnosť AAH PLASTICS Slovakia, s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový, elektrotechnický a poľnohospodársky priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov, opaľovanie a montáž.

Adresa spoločnosti

AAH PLASTICS s.r.o
Družstevná 1090/86
956 17 Solčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Jakubcová
Tel.: +421907988679
E-mail: poslať životopis
ID: 3778406   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100 eur ( 1000 základ+ 100 eur variabilná zložka mzdy) + príplatky podľa ZP