Skladník

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiacmzda 950 eur (základ 850+ variabilná zložka 100 eur) + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalšej dokumentácie
 Kategorizácia, oceňovanie a označenie tvaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru
 Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vrátenie tovaru dodávateľom
 Zaisťovanie bezpečnosti tovaru
 Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
 Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade
 Kontrola záručných lehôt skladových zásob
 Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách
 Práca so VZV

- práca v novej modernej spoločnosti
- stabilná práca v perspektívnej spoločnosti
- 2 stravné lístky za odpracovanú 12 hod.zmenu

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na záujem a počet zaslaných CV, budeme na výberový pohovor pozývať vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- ochota pracovať na zmeny - denná, nočná, 12 hodinová zmennosť
-- preukaz VZV

Spoločnosť AAH PLASTICS , s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov a montáž.
ID: 3772357  Dátum zverejnenia: 5.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac