Operátor výroby

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výroba stanovenej materiálovej normy v zmysle technologického postupu pre daný typ výrobku alebo operácie
-výroba a obsluha vstrekovacích zariadení tak, aby kvalita vyrábaných výrobkov bola v súlade s kvalitatívnymi požiadavkami zákazníkov
-obsluha výrobných zariadení v súlade s pracovnými postupmi
-kontrola, aby výrobky boli v súlade so stanovenými dielenskými vzorkami pre daný výrobok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

POnúkaná mzda je 730 eur ( 520 eur základ + 210 variabilná zložka mzdy) s perspektívou rastu po skúšobnej dobe+ príplatky podľa ZP.

-stabilná práca v novej modernej spoločnosti s rodinnou firemnou kultúrou
-práca s modernými technológiami
-2 stravné lístky za plne odpracovanú zmenu
-systém zaškolenia

ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem pracovať v našej spoločnosti. Na pohovor budeme pozývať vybraných kandidátov telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať za zmeny (12 hodín) - strieda sa denná a nočná zmena
zodpovedný prístup k práci
spoľahlivosť
technická zručnosť
práca vhodná aj pre absolventa (technické zameranie)

Spoločnosť AAH PLASTICS Slovakia, s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový, elektrotechnický a poľnohospodársky priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov, opaľovanie a montáž.

Adresa spoločnosti

AAH PLASTICS s.r.o
Družstevná 1090/86
956 17 Solčany
ID: 3766895   Dátum zverejnenia: 19.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   POnúkaná mzda je 730 eur ( 520 eur základ + 210 variabilná zložka mzdy) s perspektívou rastu po skúšobnej dobe+ príplatky podľa ZP.