850 EUR

Kontrolór kvality

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Solčany
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
850 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie kontroly kvality vo zverenej oblasti
Dokumentovanie vykonaných kontrol kvality a ich následné reportovanie kompetentným pracovníkom
Spolupráca s výrobou pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov v súvislosti s minimalizovaním rizika výskytu porúch a chýb v procesoch
Koordinácia výrobných operátorov v súvislosti s kontrolou vyrábaných dielov
Príprava podkladov pre ďalšie zložky oddelenia kvality
Zodpovednosť za implementáciu dohodnutých kvalitatívnych štandardov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850 základ + príplatky

Práca v modernej spoločnosti
Perspektíva stabilnej práce
Práca na 12 hodinové zmeny, za plnú odpracovanú zmenu 2 stravné lístky

ďakujeme všetkým za prejavený záujem o nami ponúkanú pracovnú pozíciu. Na výberové konanie budeme pozývať postupne vybraných uchádzačov telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoľahlivosť, odolnosť, samostatnosť
Zmysel pre zodpovednosť a termín
Schopnosť presne dodržiavať pracovné postupy
Precíznosť
ochota pracovať na 12 hodinové zmeny

Spoločnosť AAH PLASTICS Slovakia, s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový, elektrotechnický a poľnohospodársky priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov, opaľovanie a montáž.

Adresa spoločnosti

AAH PLASTICS s.r.o
Družstevná 1090/86
956 17 Solčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Jakubcová
Tel.: +421907988679
E-mail: poslať životopis
ID: 3762514   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850 základ + príplatky