Zmenový majster

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Družstevná, Solčany
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 koordinovanie a riadenie zamestnancov na pracovnej zmene
 zadeľovanie práce operátorom výroby podľa plánu výroby
 kontrolovanie plynulého chodu výroby a plnenia denného plánu
 zodpovednosť za zaškoľovanie nových zamestnancov na pracovisku
 sledovanie rozpracovanosti jednotlivých zákaziek vo výrobe
 spolupráca s manažérom výroby pri riešení problémov a koordinácii výroby
 zodpovednosť za efektívne využitie strojov (materiál a zamestnanci)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 eur (základná mzda 800 eur + variabilná zložka mzdy až do výšky 200 eur + príplatky). Bližšie informácie budú poskytnuté kandidátom na výberovom pohovore.

práca v modernom prostredí
stabilná práca s možnosťou kariérneho rastu
práca na 12 hodinové zmeny
pracovné zmeny sa striedajú podľa vopred určeného kalendára v dňoch od pondelka do piatku
za odpracovanú 12 hod zmenu (45 min prestávka) 2 stravné lístky

ďakujeme všetkým záujemcom, na osobný pohovor budeme kontaktovať vybraných uchádzačov telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

prax v oddelení výroby min 1 rok na obdobnej pozícii
práca na PC- MS office na bežnej užívateľskej úrovni
technická zručnosť
presnosť, precíznosť, zmysel pre detail
zodpovednosť
riadiace a organizačné schopnosti
komunikačné zručnosti

Spoločnosť AAH PLASTICS Slovakia, s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový, elektrotechnický a poľnohospodársky priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov, opaľovanie a montáž.

Adresa spoločnosti

AAH PLASTICS s.r.o
Družstevná 1090/86
956 17 Solčany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Jakubcová
Tel.: +421907988679
E-mail: poslať životopis
ID: 3760675   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 eur (základná mzda 800 eur + variabilná zložka mzdy až do výšky 200 eur + príplatky). Bližšie informácie budú poskytnuté kandidátom na výberovom pohovore.