Technológ

AAH PLASTICS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
AAH Plastics s.r.o., Družstevná, Solčany
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plynulý chod a nábeh výroby na vstrekovacích strojoch.
Dodržiavať výrobný plán, metodicky viesť zoraďovačov na vstrekovacích strojoch pri dodržaní všetkých bezpečnostných pravidiel a v súlade s definíciou SMED.
Zodpovednosť za udržiavanie úrovne odpadu pod stanoveným cieľom, plnenie požiadaviek SMED zoraďovačmi.
Schopnosť operatívne odstrániť a posúdiť kvalitatívne problémy.
Schopnosť samostatne odlaďovať a rozbiehať nové formy (projekty).
Udržiavať všetku prislúchajúcu dokumentáciu aktívnu (TP).
Zodpovednosť za čistotu vstrekovacích strojov podľa pravidiel

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

ponúkaná mzda od 1800 eur/mesačne -uverejnená mzda je najnižšia ponúkaná mzda, mzda bude predmetom dohody podľa skúseností kandidáta

práca v novej modernej spoločnosti
ponuka stabilnej práce
ponuka sebarealizácie a rozvoja

ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem, na výberový pohovor budeme pozývať kandidátov , ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, strojárstvo

skúsenosti s nadstavovaním strojov
prax na pozícii technológa, prípad. obdobnej pozícii min 1 rok vo výrobnom závode
zodpovednosť
samostatnosť v rozhodovaní
práca na PC, MS Office -užívateľská úroveň

Spoločnosť AAH PLASTICS Slovakia, s.r.o., je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový, elektrotechnický a poľnohospodársky priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: 3D meranie technických a konštrukčných dielov, opaľovanie a montáž.

Adresa spoločnosti

AAH PLASTICS s.r.o
Družstevná 1090/86
956 17 Solčany
ID: 3750953   Dátum zverejnenia: 30.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   ponúkaná mzda od 1800 eur/mesačne -uverejnená mzda je najnižšia ponúkaná mzda, mzda bude predmetom dohody podľa skúseností kandidáta