Inžinier kvality

AAF International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.300€, podľa skúseností, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia preventívnych, operatívnych a analytických nástrojov kvality
Minimalizovanie nákladov na nekvalitu
Zodpovednosť za neustále zlepšovanie procesov
Príprava a realizácia systému interných auditov kvality
Implementácia nápravných opatrení z auditov kvality
Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v oblasti kvality výrobkov
Zabezpečovanie dokumentov a riešenie zákazníckych reklamácií kvality

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Skúsenosti na pozícii inžiniera kvality vo výrobnej spoločnosti
Znalosť nástrojov kvality (FMEA, 8D, 5W, Ishikawa...)
Aktívna znalosť anglického jazyka
Samostatnosť
Zmysel pre zodpovednosť
Analytické myslenie

Závod AAF International s.r.o. na Slovensku je situovaný v Trenčíne. Závod sa zameriava na výrobu vysokokvalitných filtračných zariadení.
AAF, najväčší svetový výrobca riešení filtrácie vzduchu, prevádzkuje výrobné, skladovacie a distribučné zariadenia v 22 krajinách na štyroch kontinentoch. S globálnou centrálou v Louisville v Kentucky a európskou centrálou v Heppenheime v Nemecku sa spoločnosť zaviazala chrániť ľudí, procesy a systémy prostredníctvom vývoja a výroby najkvalitnejších vzduchových filtrov a filtračných zariadení, ktoré sú v dnešnej dobe dostupné. Ponúkame komplexné a inovatívne riešenie filtrácie vzduchu určené na odstraňovanie a kontrolu tuhých a plynných znečisťujúcich látok v obydliach, obchodných centrách, priemyselných priestoroch a dopravných prostriedkoch. Spoločnosť AAF International je podporovaná v našich medzinárodných obchodoch prostredníctvom zdrojov našej materskej spoločnosti Daikin Industries Ltd. so sídlom v japonskej Osake, medzinárodnej výrobnej spoločnosti a globálneho lídra v oblasti klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3518401  Dátum zverejnenia: 17.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.300€, podľa skúseností, 13.plat