Procesný inžinier

AAF International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.500€, dohodou podľa skúsenosti, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denné riešenie výrobných problémov
- optimalizácia procesov výrobných liniek
- analýza fungovania procesu a účasť na meetingoch k danej problematike
- spolupráca pri riešení interných a externých problémoch / reklamácii
- príprava analýz a reportov, aplikácia opatrení
- účasť na meetingoch oddelení procesného inžinieringu a údržby strojov / nástrojov
- spolupráca pri zavádzaní zmien do výrobného procesu
- vypracovávanie a aktualizovanie technologickej / výkresovej dokumentácie

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat vo výške 100% mesačnej mzdy
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
- permanentky do wellnes (masáže, sauna, whirlpool a pod.)

Uchádzačov prosím o zaslanie aktuálneho životopisu v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ / VŠ vzdelanie technického zamerania
- prax min. 3 roky na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- spoľahlivosť, zodpovednosť, technické myslenie

AAF International, the world’s largest manufacturer of air filtration solutions, operates production, warehousing and distribution facilities in 22 countries across four continents. With its global headquarters in Louisville, Kentucky and its European headquarters in Bensheim, Germany, AAF International is committed to protecting people, processes and systems through the development and manufacturing of the highest quality air filters, filtration equipment and containment housings available today. We offer comprehensive, innovative air filtration solutions designed to remove and control airborne particulates and gaseous contaminants in residential, commercial, industrial, cleanroom, transportation, and nuclear power applications.
AAF International is supported in our international ventures through the resources of our parent company, Daikin Industries Ltd., based in Osaka, Japan, a diversified international manufacturing company and a global leader in air conditioning.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bratislavská 517
911 05 Trenčín
ID: 3432191   Dátum zverejnenia: 9.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.500€, dohodou podľa skúsenosti, 13. plat