Management Assistant

AAF International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
Dohoda
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná asistencia manažmentu
- príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
- organizovanie obchodných a osobných stretnutí nadriadeného
- zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia
- absolvovanie obchodných a služobných ciest a rokovaní
- zabezpečenie rezervácie hotelov, taxíkov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest
- vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- spracovávanie podkladov a vytváranie prezentácií
- príprava a spracovanie odborných podkladov
- asistencia HR oddeleniu

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13.plat vo výške 100% mesačnej mzdy
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
- permanentky do wellnes (masáže, sauna, whirlpool a pod.)

V prípade záujmu posielajte životopisy v slovenskom aj anglickom jazyku na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Očakávame charizmatickú osobnosť so zmyslom pre zodpovednosť, rozvinutými komunikačnými schopnosťami a príjemným profesionálnym vystupovaním
- praktické zručnosti s nástrojmi MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint);
- prezentačné schopnosti;
- aktívna znalosť angličtiny;
- vodičský preukaz skupiny B
- zodpovednosť a samostatnosť;
- pozitívny prístup k práci;
- ochota spolupracovať;
- organizačné schopnosti;
- komunikačné zručnosti;
- príjemné vystupovanie.

Zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou filtrov pre vzduchotechnické zariadenia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bratislavská 517
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Potočková
Tel.: 032 7461714
E-mail: poslať životopis
ID: 3388580   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 EUR