Nákupca

AAF International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac od 1.000€, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie vstupného materiálu dľa MRP
Zodpovednosť za operatívny nákup priamych a nepriamych materiálov a služieb
Pravidelná komunikácia s dodávateľmi a riešenie operatívnych problémov
Zodpovednosť za vytváranie a správnosť objednávok
Pravidelné sledovanie a kontrola skladových zásob a plánov výroby
Zodpovednosť za kontrolu nákladov a sledovanie cien jednotlivých materiálových položiek
Optimalizácia skladových zásob
Spolupráca s ostatnými oddeleniami

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat
- stravné lístky hradené v plnej výške zamestnávateľom
- firemné masáže
- možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- analytické a logické myslenie
- komunikatívnosť
- schopnosť vyjednávať
- schopnosť pracovať v tíme

AAF International, the world’s largest manufacturer of air filtration solutions, operates production, warehousing and distribution facilities in 22 countries across four continents. With its global headquarters in Louisville, Kentucky and its European headquarters in Bensheim, Germany, AAF International is committed to protecting people, processes and systems through the development and manufacturing of the highest quality air filters, filtration equipment and containment housings available today. We offer comprehensive, innovative air filtration solutions designed to remove and control airborne particulates and gaseous contaminants in residential, commercial, industrial, cleanroom, transportation, and nuclear power applications.
AAF International is supported in our international ventures through the resources of our parent company, Daikin Industries Ltd., based in Osaka, Japan, a diversified international manufacturing company and a global leader in air conditioning.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Bratislavská 517
911 05 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421327461714
E-mail: poslať životopis
ID: 2588684  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac