Kontrolór kvality

AAF International s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 517, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 € mesačne, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
- odpisovanie odpadu
- vedenie skladu nezhodných výrobkov
- vybavovanie nezhodných výrobkov
- vybavovanie dodávateľských reklamácií
- vykonávanie 5S auditov
- vytváranie 8 D reportov
- a iné

- 13. plat v 100 % výške
- pri nástupe možná dohoda o navýšení základnej zložky mzdy v závislosti od skúseností uchádzača
- stravné lístky hradené zamestnávateľom v plnej výške
- wellness poukážky /sauna, masáže/
- jazykové kurzy

V prípade Vášho záujmu zašlite Váš štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v oblasti vstupnej alebo výstupnej kontroly vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky podmienkou
- znalosť čítania technickej dokumentácie podmienkou
- znalosť merania podmienkou
- znalosť 5 S
- výhodou je skúsenosť s vedením registra meradiel a so zabezpečovaním kalibrácií
- skúsenosti s interným auditom výhodou

samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, práca v tíme

Závod AAF International s.r.o. na Slovensku je situovaný v Trenčíne. Závod sa zameriava na výrobu vysokokvalitných filtračných zariadení.
AAF, najväčší svetový výrobca riešení filtrácie vzduchu, prevádzkuje výrobné, skladovacie a distribučné zariadenia v 22 krajinách na štyroch kontinentoch. S globálnou centrálou v Louisville v Kentucky a európskou centrálou v Heppenheime v Nemecku sa spoločnosť zaviazala chrániť ľudí, procesy a systémy prostredníctvom vývoja a výroby najkvalitnejších vzduchových filtrov a filtračných zariadení, ktoré sú v dnešnej dobe dostupné. Ponúkame komplexné a inovatívne riešenie filtrácie vzduchu určené na odstraňovanie a kontrolu tuhých a plynných znečisťujúcich látok v obydliach, obchodných centrách, priemyselných priestoroch a dopravných prostriedkoch. Spoločnosť AAF International je podporovaná v našich medzinárodných obchodoch prostredníctvom zdrojov našej materskej spoločnosti Daikin Industries Ltd. so sídlom v japonskej Osake, medzinárodnej výrobnej spoločnosti a globálneho lídra v oblasti klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2301880  Dátum zverejnenia: 24.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 € mesačne, 13. plat