Reagujte bez životopisu

Kominár

AA Správa, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.09.2020
3 000 EUR/mesiacPravidlené mesačné odmeny k základnej odmene vo výške od 800,- do 1 500,- Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pravidlených kontrol komínov a ich čistenie pre klientov našej spoločnosti. Spoluprácu ponúkame celoročne aj mimo hlavnej sezóny.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme kominárskeho majstra so skúsenosťami v obore.
Price podľa dohodnutej lokality.
Garantujeme celoročne stabilný príjem v uvedenej výške za predpokladu spolupráce počas všetkých pracovných dní v týždni.
V prípade čiastočnej spolupráce je príjem nastavený podľa rozsahu spolupráce.
K práci sú potrebné vlastné auto a vlastné technické pomôcky.

Záujemcov bez požadovanej praxe v obore a bez vzdelania v obore s osvedčením pre výkon danej činnosti nebudeme oslovovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Správa nehnuteľností

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Dôslednosť a precíznosť.

Dynamicky sa rozvíjajúca správcovská spoločnosť pôsobiaca na trhu správy bytových domov a trhu služieb pre rodinné domy hľadá vhodného človeka pre posilnenie tímu call centra služieb pre vlastníkov rodinných domov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3954282  Dátum zverejnenia: 19.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac