Správca bytových domov

AA Správa, s.r.o.

Miesto práce
Blagoevova 28, 851 04 Petržalka
Termín nástupu
17.06.2018
Základná zložka mzdy minimálne 1200,- Eur / mesiac. V prípade preukázaných skúseností rast mzdy podľa dohody. Odmeny 2 x ročne podľa dosahovaných výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa bytových domov.
Ekonomické činnosti pri správe bytového domu - evidencia faktúr, ich zaúčtovanie, úhrada.
Evidencia platieb vlastníkov, písomné upomienkovanie platieb po splatnosti.
Komunikácia so zástupcami vlastníkov a vlastníkmi.
Komunikácia s dodávateľmi služieb, realizácia výberových procesov na dodávateľov.
Spracovanie ročného vyúčtovania.
Po zaškolení práca s databázovým systémom správy nehnuteľností.

Práca v dynamickom kolektíve s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti správy bytových domov
Pracovná doba prispôsobená potrebám rodičov s deťmi v ZŠ a MŠ.
Služobný mobil na súkromné účely.
Práca v pekných kanceláriách v administratívnej budove kde k dispozícii je aj kuchynka, káva a iné občerstvenie.

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme viacročné skúsenosti so správou bytových domov.
Kandidáti bez skúsenosti v oblasti správy bytových domov alebo administratívnych budov nebudú oslovený na osobný pracovný pohovor.
Skúsenosti s databázovým softvérom DOMUS výhodou.
Termín nástupu dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické alebo stavebné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požiadavky:
Komunikatívnosť.
Precíznosť a zodpovednosť.
Dôslednosť.
Príjemné vystupovanie.

Dynamicky sa rozvíjajúca správcovská spoločnosť pôsobiaca na trhu správy bytových domov a trhu služieb pre rodinné domy hľadá vhodného človeka pre posilnenie tímu call centra služieb pre vlastníkov rodinných domov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3388120  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy minimálne 1200,- Eur / mesiac. V prípade preukázaných skúseností rast mzdy podľa dohody. Odmeny 2 x ročne podľa dosahovaných výsledkov spoločnosti.