Vodič nákladných áut (Stavebníctvo). Malá expandujúca stavebná firma

AA PLUS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiacŽivnosť: 10 – 12 €/ hod,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha nákladných áut – hákový kontajner MAN 12 ton, Hákový kontajner a auto s hydraulickou rukou RENAULT 18 ton.
... Práce sa vykonávajú v okolí Bratislavy.

Budú spresnené na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť.

Firma AA PLUS SLOVAKIA ponúka svojim zákazníkom flexibilitu, široký rozsah realizácie stavebných prác a kvalitu s dodržaním termínov. Firma sa snaží svojich zákazníkov počúvať s pochopením a ich požiadavky číta s porozumením. To isté žiada vedenie firmy od svojich zamestnancov. Nie vždy to je ľahké, ale vzájomnou pomocou sa to zvládnuť dá a odmenou sú hospodárske zisky, ktoré sa zamestnancovi v tomto prípade prejavia odmenami k základnej výplate, firemným autom, či mobilom a ďalšími benefitmi. Náplň našej firmy môžeme rozdeliť nasledovne na tretiny:
- hrubé stavby (monolitické, murované, rekonštrukcie),
- spevnené plochy, cesty, parkoviská (asfalt, zámková dlažba, cementobetónové povrchy)
- výkopové, zemné a búracie prác
Cieľ firmy je pôsobiť ako vrchný dodávateľ celého diela. Na tento cieľ potrebujeme ľudí, ktorí vedia sprocesovať a v potrebnom čase nastaviť jednotlivé úlohy, ktoré vedú k spoločnému cieľu – prosperite firmy ako tímu = jednotlivcov vo firme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4506773  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac