Manažér. Príprava a realizácie stavieb v malej expandujúcej stavebnej firme.

AA PLUS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 23, 831 02 Bratislava
1 300 - 1 600 EUR/mesiacZákladná mzda bude určená podľa preskúšaných schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracováva v spolupráci s priamym nadriadeným návrh zmlúv o dielo na dodávku stavebných prác a návrhy dodatkov ZoD
• Zabezpečuje podľa požiadaviek stavebné stroje, mechanizmy, malú mechanizáciu, dopravné výkony vlastných aj cudzích mechanizmov pre stavebnú výrobu v súčinnosti so stavbyvedúcimi
• Zúčastňuje sa konania o prevzatí staveniska, kontrolných dní na stavbách, preberacích a odovzdávacích konaní, kolaudačných konaní
• V súčinnosti so stavbyvedúcimi spracováva harmonogram, podklady pre realizáciu stavebných procesov a spoluzodpovedá za technologickú nadväznosť jednotlivých stavebných procesov
• Kontroluje dodržiavanie ním vydaných pokynov, príkazov počas realizácie prác, dodržiavanie BOZP, PO, technologickú disciplínu, platné normy spoločnosti a organizačné normy
• Zabezpečuje potrebnú dokumentáciu a materiál ku stavbám, fakturácii, spracováva podklady pre subdodávateľov, cenové ponuky, stavebné denníky, súpis prác, zabezpečuje školenia zamestnancov
• Zabezpečuje dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti životného prostredia
• Vedie evidenciu a mesačne zúčtováva pridelené referentské vozidlá, stroje a malú mechanizáciu, evidenciu majetku firmy a jeho prípadný servis
• Spracováva a schvaľuje rozpočty a doplnky k rozpočtom na zmeny a naviac práce u realizovaných stavieb na základe prvotnej evidencie stavby a výkazu výmer
• Zabezpečuje odstránenie chýb po odovzdaní stavby

- práca na zaujímavých projektoch v Bratislave a okolí
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- teambuildingy
- práca v príjemnom a stabilnom kolektíve
- motivačné finančné ohodnotenie
- výborná káva, čaj a kolegovia
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- služobný telefón, notebook, auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
CENKROS - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu, ktorý má rád čísla. Kolegu, ktorý má logické myslenie, nebojí sa žiadnej výzvy a otvorene komunikuje. Hľadáme človeka, ktorý aj keď nevidí plody svojej práce hneď, nevzdáva sa a vytrvalo pokračuje ďalej, pretože vie, že na konci každej cesty príde vytúžená odmena.

Firma AA PLUS SLOVAKIA ponúka svojim zákazníkom flexibilitu, široký rozsah realizácie stavebných prác a kvalitu s dodržaním termínov. Firma sa snaží svojich zákazníkov počúvať s pochopením a ich požiadavky číta s porozumením. To isté žiada vedenie firmy od svojich zamestnancov. Nie vždy to je ľahké, ale vzájomnou pomocou sa to zvládnuť dá a odmenou sú hospodárske zisky, ktoré sa zamestnancovi v tomto prípade prejavia odmenami k základnej výplate, firemným autom, či mobilom a ďalšími benefitmi. Náplň našej firmy môžeme rozdeliť nasledovne na tretiny:
- hrubé stavby (monolitické, murované, rekonštrukcie),
- spevnené plochy, cesty, parkoviská (asfalt, zámková dlažba, cementobetónové povrchy)
- výkopové, zemné a búracie prác
Cieľ firmy je pôsobiť ako vrchný dodávateľ celého diela. Na tento cieľ potrebujeme ľudí, ktorí vedia sprocesovať a v potrebnom čase nastaviť jednotlivé úlohy, ktoré vedú k spoločnému cieľu – prosperite firmy ako tímu = jednotlivcov vo firme.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4126405  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac