Zdravotná sestra

AA klinik s.r.o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
01.07.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 eur základ platu + výška odmeny až 1000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia Zubnému lekárovi počas vykonávania zubného ošetrenia vrátane dentoalveolárnej chirurgie. Vedenie manažmentu ambulancie a asistencia počas radiodiagnostického vyšetrenia.

Krátky pracovný týždeň
Zdravotné balíčky
Možnosť vzdelávania

Prosíme o odoslanie profesionálneho životopisu s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, tendencia vzdelávať sa.

Stomatologická klinika sa nachádza v zdravotnom stredisku v Holíči, . Klinika pozostáva z 4 ambulancií plne vybavených najnovšími stomatologickými zariadeniami, z toho je jedna ambulancia dentálnej hygieny, zasadacej miestnosti, čakárne s recepciou a dennej miestnosti pre zamestnancov. Súčasťou kliniky je aj nový RTG prístroj a tiež CBCT prístroj, 3 Shape , ďalej Velscope, Diode laser, Healozone mnoho ďalších moderných technológii na Stomatologické ošetrenie.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hviezdoslavova ul. 1742/10
908 51 Holíč

Kontakt

ID: 3356887   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 eur základ platu + výška odmeny až 1000 eur